دوستان عزیز، از تک تک شما که نامه و پیام همدردی و تسلیت فرستاده‌اید، متشکرم. این پیام کوتاه در پاسخ به افرادی است که مصرانه از من محل دفن تن آزیتا را می‌پرسند، یا از مراسمی که در ختم او به پا می‌شود، جویا می‌شوند.
من در هیچ کدام از مراسم ختم شرکت نکردم، و واقعا اطلاع چندانی هم از آن‌ها نداشتم (با توجه به این که در رشت برگزار می‌شد و من ساکن تهرانم). تنها چیزی که می‌توانم بگویم این است که پیکر آزیتا در کنار مزار پدر مرحومش دفن شد، این ظاهرا وصیت او بوده. رشت، دهی نزدیک صومعه‌سرا.
اگر خبر دیگری به من رسید این نوشته را به روز می‌کنم.
همین.
اضافه شده در تاریخ 21 اردی‌بهشت:
دوستان عزیز،
طبق پر و جویی که کردم مراسم چهلم آزیتا در روز 19 خرداد برگزار خواهد شد. محل دفن پیکر او نیز در صومعه سرا قبرستان محله عربان است. این قبرستان کوچک مسجدی هم به نام مسجد ولی عصر (عج) دارد.
برای آمرزش روح او دعا کنید.

/ 359 نظر / 112 بازدید
نمایش نظرات قبلی
پیام شماره سیصدو پنجاه

پیام شماره سیصدو پنجاه - تسلیت من ده سال پیش از طریق وبلاگ هیوای آزادی اینجا اومده بودم. زود گذشت. ده ســـال...

روحت شاد ازیتا....فقط اشک

ثریا

خدا روحش رو شاد نگه داره. یعنی الانم میتونه وبلاگش و پیامهاش رو بخونه!

ثریا

این کامنت رو یکنفر بیخبر درست یکروز بعد از مرگ مرحومه آزیتا گذاشته: payam saadat۱:۱٢ ‎ق.ظ - جمعه، ۱٢ اردیبهشت ۱۳۸٢ فکر کنم الان که اينو ميخونی از هميشه بهتر باشی . اينطور نيست؟ به اميد ديدار ....................... آقا پیام حتما ناخوداگاه به دلت افتاد آزیتا الان دیگه از همه چی راحت شد

ثریا

حالا که دوباره میخونم فهمیدم آقا پیام این پست رو خونده بود و از مرگش اطلاع داشت پس این کامنت آخرین که قبل از فوت ایشان بود جالب میشه: هیچکس٤:٥۳ ‎ق.ظ - چهارشنبه، ۱٠ اردیبهشت ۱۳۸٢ سلام آزيتا جون....پايان هرچيز پايان من نيست.................برای خودت بنويس.و هر جا هستی موفق باشی

رها

خدا رحمت کند ایشان را

احسان

روحت شاد

f

[گل]

دروغگو

رایکا

روحت شاد